De e-learning Hielprikscreening is vernieuwd en staat online. Doelgroep van deze e-learning zijn alle zorgprofessionals die de hielprik (leren) uitvoeren.
Het RIVM en de Regionale Centra werken momenteel aan een herziening van de contracteringsprocedure voor echocentra voor het SEO in Nederland. Deze beslissing komt voort uit zorgen over de kwaliteit en uniformiteit van prenatale echoscopie en de borging daarvan.
De staatssecretaris van Jeugd, Preventie en Sport bood op 20 maart de Ontwikkelagenda Bevolkingsonderzoek aan de Tweede Kamer aan. Het is een belangrijke stap in de doorontwikkeling van bevolkingsonderzoeken en screenings in Nederland.
Per 1 april verhuist de webshop voor pns folders naar een nieuw platform. Om de overgang zo soepel mogelijk te laten verlopen, komt er een doorgeleiding van de oude webshop naar het nieuwe platform, zodat je eenvoudig kunt overstappen.