Nieuw: Kwaliteitseisen aan de opleiding eerste trimester SEO echoscopie
De kwaliteitseisen aan de opleiding eerste trimester SEO echoscopie zijn vastgesteld en gepubliceerd op www.pns.nl/kwaliteitseisen.
De kwaliteitseisen aan de opleiding eerste trimester SEO echoscopie zijn vastgesteld en gepubliceerd op www.pns.nl/kwaliteitseisen.
De monitor en professionalsmonitor screeningsprogramma down-, edwards- en patausyndroom en het SEO 2019 staan online. De monitors zijn uitgevoerd door IQHealthcare.
De jeugdgezondheidszorg (JGZ) heeft de neonatale gehoorscreening in 2019 goed uitgevoerd. Dat is de conclusie van de Monitor Neonatale gehoorscreening door de jeugdgezondheidszorg.
De Monitor Neonatale Hielprikscreening 2019 is gepubliceerd. TNO maakt elk jaar het rapport met kerncijfers over de neonatale hielprikscreening (NHS) voor Europees Nederland.
Op dit moment is de NIPT beschikbaar als onderdeel van een wetenschappelijk onderzoek (TRIDENT 2).